KONST / Litografier / Färglitografi 15407304
nr 1540 7304
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Maria Boczewska (f. 1940). Signerad, numrerad 232/360, "Stigbergsgatan". Färglitografi, bildmått: 20x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x40 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:24:36
15/5 13:48:58
100 kr
15/5 19:26:54
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska